O nas

Ośrodek Sportów Wodnych MARINA położony nad Zalewem Rzeszowskim 300 m powyżej zapory, powstał 18 lat temu z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego i zdrowego trybu życia.

Pokazujemy jak ciekawie, aktywnie i zdrowo spędzać wolny czas. Silnie rekomendujemy, aby zamiast siedzieć przed telewizorem, czy komputerem, uprawiać różnego rodzaju sporty w tym tak piękne żeglarstwo!

Ośrodek Sportów Wodnych MARINA posiada wachlarz aktywności całorocznych i sezonowych na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, grup oraz firm.

W ramach zajęć można uczestniczyć w obozach, półkoloniach, wycieczkach szkolnych oraz kursach żeglarskich i motorowodnych. Oskar Przyszlak jest szefem wyszkolenia i współautorem programu szkolenia realizowanego przez Ośrodek, co gwarantuje mistrzowski standard działań.

Ośrodek Sportów Wodnych MARINA specjalizuje się również w organizacji imprez.

Przez cały rok tysiące mieszkańców naszego miasta spędza w tym miejscu swój wolny czas.
W aktywny sposób uprawiając  bieganie, jazdę na rowerze, jazdę na rolkach czy spacerując
z kijami nordic walking lub odpoczywając z rodziną czy przyjaciółmi.

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Temat

  Treść wiadomości

  (WYMAGANE) Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.)

  (WYMAGANE) Tak, zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności.