O nas

 

Ośrodek Sportów Wodnych MARINA położony nad Zalewem Rzeszowskim 300 m powyżej zapory, powstał 17 lat temu z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego i zdrowego trybu życia.

Pomysłodawcą  i właścicielem jest Oskar Przyszlak – żeglarz regatowy, instruktor, autorytet w dziedzinie żeglarstwa oraz inicjator i ambasador programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Pokazujemy jak ciekawie, aktywnie i zdrowo spędzać wolny czas. Silnie rekomendujemy, aby zamiast siedzieć przed telewizorem, czy komputerem, uprawiać różnego rodzaju sporty w tym tak piękne żeglarstwo!

Ośrodek Sportów Wodnych MARINA posiada wachlarz aktywności całorocznych i sezonowych na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, grup oraz firm.

W ramach zajęć można uczestniczyć w obozach, półkoloniach, wycieczkach szkolnych oraz kursach żeglarskich i motorowodnych. Oskar Przyszlak jest szefem wyszkolenia i współautorem programu szkolenia realizowanego przez Ośrodek, co gwarantuje mistrzowski standard działań.

Ośrodek Sportów Wodnych MARINA specjalizuje się również w organizacji imprez.

Przez cały rok tysiące mieszkańców naszego miasta spędza w tym miejscu swój wolny czas.
W aktywny sposób uprawiając  bieganie, jazdę na rowerze, jazdę na rolkach czy spacerując
z kijami nordic walking lub odpoczywając z rodziną czy przyjaciółmi.