OSW MARINA Rzeszów » Partnerzy – propozycja współpracy

Partnerzy – propozycja współpracy

Zwracamy się do Państwa z propozycją podpisania umowy patronackiej związanej z objęciem przez Państwa firmę patronatu nad Ośrodkiem Sportów Wodnych MARINA lub innej formy współpracy. Proponujemy podpisanie umowy sponsorskiej lub innej np. umowy partnerskiej, umowy użyczenia, satysfakcjonującej obie strony.

Co roku od początku wakacji organizujemy obozy żeglarskie dla młodzieży. Obóz kończy się egzaminem państwowym na patent żeglarza jachtowego. W tym okresie dziesiątki osób spędza wakacje na wodzie kibicując naszym żeglarzom, którzy w ,,Szkole pod żaglami"  z Państwa LOGO dzielnie realizują program szkoleniowy.

Umieszczenie loga, wizerunku, danych telemarketingowych na żaglach (istniej również możliwość umieszczenia na burtach, kamizelkach, na powierzchniach reklamowych naszego Ośrodka) da Państwa firmie wymierne korzyści.

Znajdą Państwo z nami szansę pokazania mieszkańcom naszego miasta jak ważna jest dla Waszej firmy pomoc, wsparcie, propagowanie takich wartości jak pasja, odpoczynek, czas spędzony z rodziną, pracownikami, kontrahentami, partnerami biznesowymi w przyjaznej atmosferze (organizujemy imprezy integracyjne dla firm, imprezy okolicznościowe), w ciekawym otoczeniu i w nietuzinkowy sposób.

Nasi Partnerzy:
 

2

 

 

 LOGO-NIERUCHOMOŚCI