OSW MARINA Rzeszów » Imprezy integracyjne, ogniska, koncerty

Imprezy integracyjne, ogniska, koncerty

Imprezy integracyjne organizowane przez nasz Ośrodek, pomagają w budowaniu relacji między pracownikami. Wspólny czas spędzony poza miejscem pracy z pewnością wzbogaci relacje w grupie, zintegruje, pomoże nawiązać współpracę, zaufanie, a nawet przyjaźnie.

Foto do zakładki imprezy sportowo-rekreacyjneOrganizując imprezy plenerowe zapewniamy zarówno atrakcje ze świata kulinariów jak i z uwagi na charakter działalności sportowej również atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu wodnego (rowerki wodne, kajaki, żaglówki).

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym (namiot, ławo-stoły, sanitariaty), catering własny oraz bezpieczeństwo uczestników imprezy (zabezpieczenie medyczne, ochrona itp.), nie zapomnimy o technice (scena, nagłośnienie, oświetlenie) oraz ewentualnym sprzęcie multimedialnym.

Nie zapominamy o dzieciach (urządzenia dmuchane, występy artystyczne, zabawy, testy przyrodnicze z nagrodami, oprawa muzyczna, ognisko, grill.Foto do zakładki imprezy integracyjne

Możecie Państwo zakosztować się pysznym domowym jadłem przyrządzanym na Państwa oczach przez szefa kuchni, delektując się pięknym widokiem zalewu i panoramą naszego miasta.