OSW MARINA Rzeszów » OBÓZ ŻEGLARSKI na SOLINIE. Letni obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży. DWA TURNUSY

OBÓZ ŻEGLARSKI na SOLINIE. Letni obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży. DWA TURNUSY

OBÓZ ŻEGLARSKI SOLINA to propozycja dla wszystkich młodych miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Cena 2 400 zł za turnus od uczestnika (istniej możliwość rozłożenie wpłaty na raty).

Kuba Jarząb (opiekun obozu)
Tel: +48 579 519 784

 • Program obozu jest wypełniony. Atrakcji wodnych mnóstwo. Bazą wypadową i noclegową będzie Wyspa Energetyka w Polańczyku
 • Każdego dnia będziemy cumować w nowych miejscach aby eksplorować nowe nieodkryte tereny i uświadamiać dlaczego Bieszczady nazwanie są CUDEM NATURY
 • Wieczorne ogniska przy gitarze i śpiewie posumują kolejne dni obozu
 • Niezależnie od posiadanych umiejętności żeglarskich i sprawności fizycznej obóz sprawi, że obozowicze zapomną czym jest nuda. 
 • Spłyniemy najpiękniejszymi trasami kajakowymi na Solinie
 • Nie zapomnimy o wykładach i teorii żeglowania.
 • Obóz kończy się egzaminem państwowym na patent żeglarza jachtowego dla zainteresowanych obozowiczów, którzy ukończyli 14 lat

UWAGA: W wyjątkowych sytuacjach Organizator zastrzega sobie w razie nie zebrania wymaganej ilości uczestników na jeden z dwóch terminów obozu, zaproponowanie innej formy wypoczynku np. kolonie lub półkolonie żeglarskie na Marinie, wiek 7-14 lat a dla młodzieży od 14 roku życia wakacyjne kursy na patent żeglarza jachtowego. 

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje nie może Cię tu zabraknąć!

Jako wykwalifikowana kadra dokładamy wszelkich starań aby obóz pozostawił w młodych wilkach morskich niezapomniane chwile w ich młodym życiu! Niech długo pamiętają jakim PIĘKNEM Foto do zakładki obozy żeglarskie (2)jest żeglowanie. Jak zdrowo i aktywnie można spędzić wolne chwile z obcowaniu z przyrodą.! W trakcie obozu nasi młodzi żeglarz doznają smaku walki, zdrowej sportowej rywalizacji. Pokonują słabości, czerpią radość z sukcesów ale i wyciągają wnioski i doświadczenia z goryczy porażki! Tworzą się nowe przyjaźnie-może na całe życie?
Mamy nadzieję, że w trakcie trwania obozu spełnimy ich oczekiwania, propagując wśród młodzieży mądre i zdrowe wartości.

Traktujemy naszą misję również jako formę propagowania cech patriotycznych zanikających w sercach młodych ludzi.

W trakcie naszych porannych i wieczornych apeli podczas ceremonii stawiania bandery, obecnych jest wielu turystów z całej Polski z dziećmi traktujących to wydarzenie jako atrakcję nie tylko patriotyczną.

  (WYMAGANE) Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.)

  (WYMAGANE) Tak, zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności.